Vēl nedēļu var pieteikties studentu sociālo projektu konkursam OPEN MIND 2015

Vēl nedēļu, līdz 7.aprīlim, ikviens Latvijas students vai studentu grupa var iesniegt pieteikumu Swedbank un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonda rīkotajā sociālo projektu konkursā OPEN MIND 2015. Idejas sociālās vides uzlabošanai studenti aicināti iesniegt interneta vietnē www.swedbank.lv/openmind. Labākās no tām iegūs finansējumu projekta realizācijai. Kopējais balvu fonds šogad ir 9000 eiro.

Studentu iesniegtās idejas vērtēs žūrija un desmit labākos finālistu projektus izvirzīs publiskajai balsošanai. No finālā iekļuvušajām idejām visatzinīgāk novērtētie jauniešu darbi iegūs finansējumu to īstenošanai. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti šī gada jūnijā.

Pērn pateicoties studentu iniciatīvām un sociālā projektu konkursa OPEN MIND finansējumam, Āraišu muzejparkā tikai izveidoti speciāli vides objekti, kas nodrošina vides pieejamību neredzīgajiem un vājredzīgajiem, ļaujot viņiem pilnvērtīgi iepazīt Āraišu muzejparka apskates objektus un izzināt vēsturi. Valmieras pansionāts savā īpašumā saņēma projektoru, mājas kinozāli un ekrānu, kas tā iemītniekiem ļauj kopīgi skatīties filmas, fotogrāfijas, emocionāli piepildot senioru ikdienu. Savukārt Cēsīs sabiedrībai pieejamās vietās tika uzstādītas saules bateriju uzlādes stacijas mobilajām ierīcēm.

Par OPEN MIND
OPEN MIND ir sociālo ideju konkurss studentiem, kura mērķis ir veicināt jauniešu iniciatīvu sociālās vides uzlabošanā un tādējādi sekmēt Latvijas iedzīvotāju pozitīvo attieksmi pret sociālo atbildību. OPEN MIND dod iespēju jebkuram Latvijas studentam īstenot savu sociālo projektu un iegūt nepieciešamo finansējumu projekta ieviešanai. Kopumā OPEN MIND konkursā trīs gadu laikā 244 studenti no 26 Latvijas augstskolām iesnieguši 137 idejas.

Vairāk informācijas par projektu OPEN MIND interneta vietnē www.swedbank.lv/openmind.