"Topošais profesionālis" – stipendijas 16 topošajiem RTU studentiem

RTU Attīstības fonds sadarbībā ar  Pētera Avena labdarības fondu "Paaudze", AS "Olainfarm" un AS "RBSSKALS" izsludina stipendiju konkursu topošajiem RTU studentiem, kuri nāk no maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm un ir centīgi mācībās.

Ikviens Latvijas vidējās izglītības iestāžu 12. klases skolēns, kurš nāk no trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes un ir sasniedzis izcilas sekmes, kā arī vēlas studēt RTU pamatstudiju programmas pirmajā kursā 2013./2014. studiju gadā, no 15. maija līdz 19. jūlijam ir aicināts pieteikties atbalsta stipendijai "Topošais profesionālis".

Divās konkursa atlases kārtās tiks izvēlēti 16 skolēni, kuri saņems ikmēneša stipendijas Ls 100 vērtībā visa pirmā studiju gada garumā. Stipendiju konkursa pirmajā kārtā pretendentiem jāiesniedz pieteikuma anketu, CV, izziņu, kas apliecina ģimenes materiālo statusu, sekmes apliecinošus dokumentus un motivācijas vēstuli, minot konkrētu RTU studiju programmu un nākotnes plānus pēc studiju beigām. Otrajā kārtā konkursa finālisti tiks aicināti uz klātienes intervijām.

Pretendentu sniegumu vērtēs konkursa izvērtēšanas komisija, kuru veido RTU Attīstības fonda, Pētera Avena labdarības fonda «Paaudze», AS «Olainfarm» un AS "RBSSKALS" pārstāvji, kā arī RTU zinātniskā un akadēmiskā personāla pārstāvji.

Sīkāka informācija par dalību konkursā pieejama šeit.

Par Pētera Avena labdarības fonda "Paaudze"
Pētera Avena Labdarības fonds "Paaudze" tika dibināts 2008. gada maijā. Fonda galvenie mērķi ir labdarības palīdzības sniegšana un mecenātisms. Par prioritāriem virzieniem izvēlēti: atbalsts bērnu veselības aizsardzībai; Latvijas un Krievijas kultūras apmaiņas joma; stipendijas un granti zinātnes jomā. Plašāk: www.generation.lv

Par AS "Olainfarm"
AS "Olainfarm" ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar gandrīz 40 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Līdzās veiksmīgai uzņēmējdarbībai, uzņēmums sniedz ieguldījumu jauno un perspektīvo speciālistu attīstībā. Plašāk: www.olainfarm.lv