Tiks īstenots vēl viens OPEN MIND 2013 finālistu projekts!

24.  augustā, pateicoties projekta OPEN MIND atbalstam, Rehabilitācijas centrā „Tērvete” notiks sporta spēles cilvēkiem ar kustību traucējumiem pēc muguras smadzeņu bojājumiem, kuri pārvietojas ratiņkrēslos.

Projekts tapis ar trīs dažādu augstskolu studentu spēkiem, kuri, piedaloties „OPEN MIND 2013” konkursā, izcīnīja finansējumu pasākuma organizēšanai.

Pasākuma mērķis ir ar sporta spēļu starpniecību veicināt cilvēku ratiņkrēslos integrāciju sabiedrībā, kļūt aktīviem un pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem, mudināt spert pirmo soli no ilgstošas uzturēšanās ierobežotā mājas vidē uz aktīvu dzīvesveidu, palīdzēt rast pārliecību par savām spējām un prasmēm, veicināt pieredzes apmaiņu un saņemt speciālistu konsultāciju un ieteikumus.

Pasākumā tiks piedāvātas dažādas disciplīnas, kas ļaus apzināties savus spēkus un sniegs motivāciju uzlabot rezultātu nākamreiz, tādējādi veicinot dalībnieku fizisko spēju aktivizēšanos un dzīves sparu. Dalībnieki varēs izmēģināt savus spēkus arī alpīnismā, lai cik neiespējami tas liktos.

Vairāk informācijas šeit