Stipendiju konkurss pirmkursniekiem - "Topošais profesionālis"

Pasteidzies, jo jau šodien beigsies pieteikšanās skolēniem tik ļoti aktuālā konkursā, ar iespēju iegūt kādu no 16 stipendijām. Aicinām pieteikties topošos studentus, kuri nāk no maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm un ir centīgi mācībās. Konkursu atbalsta Pētera Avena labdarības fondu "Paaudze", AS "Olainfarm" un AS "RBSSKALS".

16 skolēni saņems ikmēneša stipendijas Ls 100 vērtībā visa pirmā studiju gada garumā. Stipendiju konkursa pirmajā kārtā pretendentiem jāiesniedz pieteikuma anketu, CV, izziņu, kas apliecina ģimenes materiālo statusu, sekmes apliecinošus dokumentus un motivācijas vēstuli, minot konkrētu RTU studiju programmu un nākotnes plānus pēc studiju beigām. Otrajā kārtā konkursa finālisti tiks aicināti uz klātienes intervijām.

Vairāk informācijas ŠEIT.