SIA "Valpro" praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Kam: Latvijas austāko izglītības iestāžu studentiem, kā arī profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem, sākot no 2. kursa, vēlams no Valmieras vai tuvākās apkārtnes.
Skaits: 6 prakses vietas
Apjoms: 150 EUR/mēn. (40 h/ned)
Laika posms: 3 mēneši
Pieteikšanās termiņš: līdz 2017. gada 31. martam (ieskaitot)
SIA “VALPRO” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi nodrošināt iespēju topošajiem speciālistiem iegūt darba pieredzi, tādējādi nostiprinot iegūtās teorētiskās zināšanas ar to praktisko pielietojumu

Stipendiju konkursā var pieteikties Latvijas austāko izglītības iestāžu studenti, kā arī profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi, sākot no 2. kursa, vēlams no Valmieras vai tuvākās apkārtnes.
Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 6 ikmēneša stipendijas 150 EUR apmērā kā stimuls praktisko iemaņu papildināšanai no 2017. gada aprīļa līdz 2017. gada jūnijam (kopā 3 mēnešiem) 40 stundas nedēļā, šādā sadalījumā:
  • 1 praktisko iemaņu veicināšanas stipendija Loģistikas asistenta amatā;
  • 1 praktisko iemaņu veicināšanas stipendija Personāla vadītāja asistenta amatā;
  • 1 praktisko iemaņu veicināšanas stipendija Grāmatvedības/ finanšu asistenta amatā;
  • 1 praktisko iemaņu veicināšanas stipendija Kvalitātes vadītāja asistenta amatā;
  • 1 praktisko iemaņu veicināšanas stipendija Darba aizsardzības speciālista asistenta amatā;
  • 1 praktisko iemaņu veicināšanas stipendija Datorsistēmu tehniķa amatā.

Lai pieteiktos, pretendentiem jāaizpilda elektroniskā pieteikšanās anketa un papildus jāaugšupielādē dzīves apraksts CV (Curriculum Vitae) līdz 2017.gada 31. martam (ieskaitot)

Lejupielādējamie dokumenti: