SIA „Industry Service Partner” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

SIA „Industry Service Partner” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai var pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) un Enerģētikas un Elektrotehnikas fakultāšu (EEF) studenti (bakalauranti un maģistranti) sākot no 3. kursa ar labām un teicamām sekmēm (vidējā atzīme nav zemāka par 7).

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 ikmēneša stipendija, 285 EUR vērtībā laika periodam no 2014. gada marta līdz 2015. gada martam, kopā 12 mēnešiem.

ISP ir strauji augošs un stabils industrijas servisa uzņēmums, kas sniedz uz klienta darbību orientētus servisa pakalpojumus, ļaujot saviem klientiem vairāk laika veltīt sava tiešā biznesa attīstībai. Vairāk info par uzņēmumu: www.ispartner.lv

Vairāk info un pieteikties stipendijai  var šeit.