SIA „Deloitte Latvia” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijas - Grāmatvedības ārpakalpojumu komandā, Pievienotās vērtības nodokļu konsultāciju komandā

Kam: jebkuras Latvijā licencētas augstākās izglītības iestādes studentiem, sākot no 2. kursa, kuri studē grāmatvedības vai finanšu jomā
Skaits: 2 prakses vietas
Apjoms: 300 EUR/mēn. (40h/ned.)
Laika posms: 3 mēneši
Pieteikšanās termiņš: līdz 2018. gada 25. februārim (ieskaitot)

SIA „Deloitte Latvia” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „Deloitte Latvia” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 300 EUR vērtībā kā stimuls praktisko iemaņu iegūšanai laika posmā no 2018. gada marta sākuma līdz 2018. gada maija beigām (kopā 3 mēneši), 40 stundas nedēļā, šādā sadalījumā:

• 1 ikmēneša stipendija praksei Grāmatvedības ārpakalpojumu komandā;
  • 1 ikmēneša stipendija praksei Pievienotās vērtības nodokļu konsultāciju komandā.

Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 40 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2018. gada 25. februārim (ieskaitot).