SIA „Centre Composite” izsludina prakses stiependiju konkursu

Vēlies vērtīgi pavadīt 2014. gada vasaru? RTU Attīstības fonds piedāvā iespēju iegūt prakses vietu uzņēmumā SIA „Centre Composite”, kura galvenais darbības virziens ir aviācijas tehnikas, atomu mašīnbūves un citu rūpniecības nozaru svarīgāko konstrukciju matemātisku modeļu izstrāde.

Konkursa kārtībā tiks izvēlēti 20 studenti, kuriem pavasara semestrī paralēli mācībām būs jāpiedalās uzņēmuma organizētās apmācībās par tādām tēmām kā materiālpretestība, būvmehānika, lidmašīnu konstrukcijas, VBA programmēšana un kompozītmehānika. Apmācību beigās pēc apgūto zināšanu pārbaudes 6 labākajiem tiks piešķirtas vienreizējas stipendijas 70 LVL vērtībā.

Savukārt no 2014. gada maija līdz oktobrim šie 20 studenti varēs pielietot gūtās zināšanas inženiera palīga amatā un apgūt praktiskās iemaņas uzņēmumā, kā arī saņemt ikmēneša stipendiju 100,- LVL (142,29 EUR) apmērā.
Vairāk informācijas šeit.