SIA “Hansab” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija IT speciālista asistenta amatā

Kam: Latvijas augstākās izglītības iestāžu studenti, kuri studē inženierzinātņu vai IT jomā, kā arī profesionālo tehnisko skolu audzēkņi, kuri apgūst IT, kā arī absolventi, kuri pieteikšanās brīdī studijas ir beiguši ne vairāk kā 1 gadu iepriekš.

Skaits: 1 prakses vieta
Stipendijas apmērs: 150 EUR/mēn. (20 stundas nedēļā jeb pusslodze)
Laika posms: 6 mēneši
Pieteikšanās termiņš: līdz 2017. gada 16. aprīlim (ieskaitot)

SIA “Hansab” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt jauno speciālistu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 ikmēneša stipendijas EUR 150 apmērā praktisko iemaņu papildināšanai IT speciālista asistenta amatā no 2017. gada aprīļa līdz 2017. gada oktobrim, kopā 6 mēnešiem (20 stundas nedēļā).

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem līdz 16. aprīlim (ieskaitot) jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa un jāaugšupielādē dzīves apraksts (CV).