Severstal izcilības stipendijas RTU MTAF studentiem

Kam: RTU MTAF 1. līmeņa profesionālo (koledžas) studiju programmu un bakalaura līmeņa 2. un 3. kursa studenti
Skaits: 2 vienreizējas stipendijas
Apjoms: 500 EUR
Pieteikšanās termiņš: līdz 2018. gada 31. janvārim (ieskaitot)

SIA “Severstal Distribution” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” (RTU Attīstības fonds) izsludina Severstal izcilības stipendiju piešķiršanas kārtību ar mērķi sniegt atbalstu sekmīgākajiem Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) studentiem inženierzinātņu izglītības iegūšanā.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas kopā 2 vienreizējas stipendijas 500,00 EUR vērtībā šādā sadalījumā:

• viena stipendija 2. kursa studentam;
  • viena stipendija 3. kursa studentam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem līdz 2018. gada 31. janvārim (ieskaitot) jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā www.fonds.rtu.lv sadaļā „Stipendijas un balvas” pie „Severstal izcilības stipendijas RTU MTAF studentiem”.