Severstal Distribution izcilības stipendijas IZV skolēniem

Kam: RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēniem
Skaits: 3 vienreizējas stipendijas
Apjoms: 500 EUR
Pieteikšanās termiņš: līdz 2018. gada 31. janvārim (ieskaitot)

SIA “Severstal Distribution” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” (RTU Attīstības fonds) izsludina Severstal izcilības stipendiju piešķiršanas kārtību ar mērķi sniegt atbalstu talantīgākajiem RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēniem inženierzinātņu izglītības iegūšanā.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas kopā 3 vienreizējas stipendijas 500,00 EUR apmērā šādā sadalījumā:

• viena stipendija 10. klases skolēnam;
  • viena stipendija 11. klases skolēnam;
  • viena stipendija 12. klases skolēnam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem līdz 2018. gada 31. janvārim (ieskaitot) jāaizpilda konkursa elektroniskā pieteikšanās anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā www.fonds.rtu.lv sadaļā „Stipendijas un balvas” pie „Severstal izcilības stipendija RTU IZV skolēniem”.