Savu prakses pieredzes stāstu atklāj Laura Abace

Pašlaik rit pēdējās pieteikšanās dienas SIA “ITS-1”, SIA DPA, kā arī AS "SAF Tehnika" praktisko iemaņu veicināšanas stipendijām, ja esi IT jomas students, Tev ir iespēja pieteikties un iegūt lielisku pieredzi, kļūstot par praktikantu, vienā no lielākajiem informāciju tehnoloģiju uzņēmumiem. Lai noskaidrotu, kādas iespējas paver prakse IT jomā, RTU Attīstības fonds sazinājās ar pagājušā gada SIA "ITS-1" konkursa uzvarētāju, RTU DITF studenti Lauru Abaci.

“Es tiešām varu teikt tikai to labāko par šo iespēju! Tā bija neatkārtojama pieredze, kas pavēra man jaunu skatījumu gan uz mācībām, gan uz to, kas man ir sevī vēl jāattīsta, lai es būtu spējīga sekmīgi konkurēt darba tirgū. Un, kas ir pats interesantākas, kaut arī, sākot iet praksē, slodze palielinājās, manas sekmes studijās sāka kāpt tikai un vienīgi uz augšu. Paralēli praktiski darbojoties studiju jomā, viss mācību process ievirzās citā līmenī. Praktiska pieredze palīdz sākt domāt līdzi lekcijās, analizēt un spriest, uzdot pasniedzējiem jautājumus, tāpēc milzīgs paldies jums, visai RTU Attīstības fonda komandai, kas rūpējas, lai studentiem būtu iespēja attīstīt sevi praktiski! Manuprāt, prakses iespējas ar stipendiju, ir viena no labākajām iespējām, ko piedāvā RTU Attīstības fonds.” atzīst Laura Abace.

Pēc nostrādātiem sešiem mēnešiem no prakses perioda, Laura Abace ātri atrada darba vietu IT jomā, sirsnīgi sveicam ar panākumiem!

Atbildot uz jautājumu, kas tieši palīdzēja praktikantei iegūt darba vietu, Laura atklāj:” Pirmkārt, strādājot kā praktikante, es ieguvu lielu pieredzi un lielisku ierakstu CV, otrkārt es skaidri sapratu, pie kā man ir jāpiestrādā, un to arī darīju, turklāt darba devējs to novērtēja. Ja man nebūtu pieredzes, strādājot tik apjomīgā projektā, diez vai es spētu atrast darba vietu tieši sev vēlamajā jomā.”

Ja arī Tu vēlies padalīties ar savu stāstu par kādu no RTU Attīstības fonda piedāvātajām stipendijām, raksti: fonds@rtu.lv

Vairāk info par pieteikšanos SIA “ITS-1” prakses stipendijai, kā arī informāciju par citiem prakses konkursiem meklē šeit.