Sākusies pieteikšanās SIA "Hansab" praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai

SIA "Hansab" praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai var pietiekties ikviens Rīgas Tehniskās universitātes students.

Konkursa uzvarētājs, iegūs iespēju no 2014. gada marta līdz augustam (kopā 6 mēnešus) pilnveidot savas studiju laikā iegūtās teorētiskās zināšanas un gūt praktiskas iemaņas SIA „Hansab” mārketinga un pārdošanas vadītāja asistenta prakses vietā un saņemt ikmēneša stipendiju EUR 100 vērtībā.

SIA „Hansab” ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas piedāvā pilna apjoma biznesa drošības risinājumus. Galvenā darbības joma ir produkcijas, risinājumu un pakalpojumu pārdošana sākot no naudas apstrādes tehnikas, maksājumu sistēmām, apskaņošanas sistēmām, beidzot ar tirdzniecības un kafijas automātiem. Vairāk informācijas par uzņēmumu SIA "Hansab" mājas lapā.

Praktikanta pienākumi:

• Piedalīties pārdošanas un mārketinga aktivitātēs;
  • Kontaktēties ar uzņēmuma klientiem;
  • Palīdzēt dokumentu sagatavošanā.

Prakse (vismaz 10 stundas nedēļā) norisināsies uzņēmuma telpās Mārupē, pēc vajadzības arī pie klientiem.

Pieteikties stipendijai 2014. gada 23. februāra plkst. 23:59 var šeit.