Sākas pieteikšanās Solomona Hillera vārdā nosauktā ķīmijas zinātņu doktora balvai

AS „Olainfarm” sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmiju un RTU Attīstības fondu izsludina Solomona Hillera vārdā nosaukto balvu konkursu ķīmijas nozares doktoriem.

AS “Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 40 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Bez tā darbības nodrošināšanas, uzņēmums jau vairāku gadu garumā sadarbojas ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” (RTU Attīstības fonds) un realizē dažāda veida projektus, kas sniedz plašu atbalstu gan topošajiem ķīmijas profesionāļiem, gan vidusskolas skolotājiem, gan jaunajiem ķīmijas studentiem, gan to zinātnisko darbu vadītājiem. Turpinot uzsāktos atbalsta projektus, šobrīd ir panākta vienošanas īpaši cildināt tieši organiskās ķīmijas doktorus.

Solomona Hillera balvu konkursā var pieteikties visi jaunie ķīmijas doktoranti, kas ir jau aizstāvējuši savu disertāciju un veikuši pētniecisko darbu organiskajā ķīmijā.

Konkursa ietvaros tiks piešķirta viena balva 1400 EUR apmērā (pirms nodokļu nomaksas) jaunajam zinātniekam, par nozīmīgu un aktuālu pētījumu veikšanu.

Pretendentus vērtēs stipendiju konkursa izvērtēšanas komisija, kuras sastāvā, atbilstoši nolikumam, tiks iekļauti 2 AS „Olainfarm” speciālisti, 1 Latvijas Zinātņu akadēmijas, 2 Rīgas Tehniskās universitātes, 1 Latvijas Universitātes un 1 RTU Attīstības fonda pārstāvis. Galvenais vērtēšanas kritērijs ir pretendenta sasniegumi pētnieciskajā darbā.

Vairāk info un pieteikšanās šeit.