Pagarināts pieteikšanās termiņš SIA "Lattelecom" prakses stipendijai Valmierā, Rēzeknē un Liepājā

Tiek pagarināts pieteikšanās termiņš SIA "Lattelecom" praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai. Līdz 2012.gada 4.maijam stipendijai aicināti pieteikties RTU studenti, kuri uzrādījuši labas sekmes studiju procesā, ieguvuši labas sociālās prasmes un prasmes darbā ar datoru un informāciju tehnoloģiju komunikācijām.

Stipendijas uzdevums paredz studentiem vasaras mēnešos piedalīties apmācību organizēšanā kādā no Lattelecom klientu apkalpošanas centros un veikalos Valmierā, Liepājā un Rēzeknē. Studentiem tiek nodrošināta iespēja iegūt pieredzi senioru datorprasmju apmācībā, kā arī, paaugstinot savas zināšanas IT un telekomunikāciju jomā, iegūt pieredzi vadošā Latvijas ICT uzņēmumā.

Vairāk par stipendiju meklē šeit.