Pagarināta pieteikšanās stipendiju konkursam «Topošais profesionālis» līdz 10. septembrim.

Visiem topošajiem RTU studentiem, kuri nāk no maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm, ir iespēja līdz š.g. 10. septembrim pieteikties stipendijām konkursā „Topošais profesionālis” un saņemt ikmēneša stipendiju 100 Ls vērtībā visa 2013./2014. studiju gada laikā.

Ņemot vērā lielo interesi un atsaucību no topošajiem studentiem, RTU Attīstības fonds kopā ar atbalstītājiem - Pētera Avena labdarības fondu „Paaudze”, AS „Olainfarm” un AS „RBSSKALS” - vienojās par pieteikšanās termiņa pagarināšanu līdz 10. septembrim, atvieglojot dokumentu sagatavošanas, iesniegšanas un izskatīšanas procesu.

Divās kārtās tiks izvēlēti 16 skolēni, kuri saņems ikmēneša stipendijas Ls 100 vērtībā visa pirmā studiju gada garumā. Stipendiju konkursa pirmajā kārtā pretendentiem jāiesniedz pieteikuma anketa, CV, izziņa, kas apliecina ģimenes materiālo statusu, sekmes apliecinoši dokumenti un motivācijas vēstule. Otrajā kārtā konkursa finālisti tiks aicināti uz klātienes intervijām.

Arī pagājušā stipendiāts Aleksandrs Seredjuks aicina topošos studentus izmantot iespēju un pieteikties stipendijām. Aleksandrs Seredjuks:«Sākumā vēlētos izteikt milzīgu pateicību par man piešķirto stipendiju! Es uzskatu, ka stipendija ir palīgs jebkuram studentam, īpaši tādam, kurš nāk no maznodrošinātas ģimenes. Personīgi man šī stipendija nozīmē iespēju mācīties augstskolā, jo bez tās šāda iespēja nebūtu reāla. Saņemot stipendiju, students ir motivēts mācīties un ir iespēja iegūt labus rezultātus, tādā veidā veiksmīgāk konkurēt darba tirgū pēc skolas absolvēšanas.»

Sīkāka informācija par dalību konkursā un konkursa kārtība pieejama ŠEIT.