Izcilākie IT studenti saņem Exigen Services Latvia stipendijas 1000 latu apmērā

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums Exigen Services Latvia sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fondu konkursa kārtībā ir piešķīris ikgadējās stipendijas pieciem informācijas tehnoloģiju (IT) jomas studentiem.

 

Stipendijas, kuru mērķis ir atbalstīt daudzsološākos topošos IT speciālistus, ir piešķirtas Annai Boguševicai no Rīgas Tehniskās universitātes, Kristapam Folkmanim no Latvijas Universitātes, Zanei Āriņai no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Natālijai Paršinai no Transporta un sakaru institūta un Agatei Ambultei no Liepājas Universitātes.

 

„Esam apņēmušies turpināt pērn uzsākto tradīciju ik gadu piešķirt stipendijas perspektīvākajiem IT studentiem, lai tās kalpo kā katalizators viņu izaugsmei, kā arī iedvesmo arvien vairāk jauniešu pievērsties informācijas tehnoloģiju jomai. Stipendiju konkurss pierāda, ka Latvijā ir daudzi talantīgi jaunieši, kuri savu profesionālās izaugsmes ceļu saista ar informācijas tehnoloģiju nozari. Vēlamies apliecināt, ka mēs patiesi novērtējam viņu motivāciju un izcilās sekmes, un tas noteikti palīdzēs viņiem turpmākajā karjerā,” stāsta Exigen Services Latvia valdes priekšsēdētājs Ivars Puksts.

 

Šogad stipendijām saņemti 50 pieteikumi, un visaktīvākie bijuši studenti no Liepājas Universitātes. Konkursa kārtībā piešķirtas piecas stipendijas 1000 LVL vērtībā, kas tiek izmaksātas pakāpeniski 10 mēnešu laikā no 2013. gada septembra līdz 2014. gada jūnijam. Stipendijām konkursa kārtībā varēja pieteikties studenti no piecām Latvijas augstskolām, savukārt lēmumu par stipendiju saņēmējiem, vadoties pēc pretendentu sekmēm un motivācijas vēstulēm, pieņēma pārstāvji no attiecīgajām augstākās izglītības iestādēm, RTU Attīstības fonda un uzņēmuma Exigen Services Latvia.

 

Stipendiju konkursā piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātes, Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultātes, Transporta un sakaru institūta Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes un Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes Informācijas tehnoloģiju studiju programmas bakalaura līmeņa 2. - 4. kursa studenti, kā arī maģistrantūras studenti.

 

Par Exigen Services Latvia

Exigen® Services Latvia ir viens no Baltijas vadošajiem IT ārpakalpojumu sniedzējiem, kas izstrādā augstas kvalitātes risinājumus klientiem Latvijā un līdzdarbojas globāla mēroga projektos kopā ar Exigen® Services izstrādes centriem Ziemeļeiropā, Austrumeiropā, Ķīnā, ASV un Austrālijā. Uzņēmums dibināts 1995.gadā, un pašlaik tā komandā strādā vairāk kā 300 kvalificētu IT speciālistu, kuri apkalpo klientus no valsts sektora, finanšu, telekomunikāciju un citām nozarēm. Exigen® Services Latvia aktīvi atbalsta IT izglītības un zinātnes attīstību Latvijā, turklāt ir vienīgais IT risinājumu izstrādes uzņēmums, kurš jau trīs gadus pēc kārtas iekļauts Ilgtspējas indeksa novērtējuma sudraba kategorijā.

 

 

Papildus informācija:

Marina Kozlova, Exigen Services Latvia komunikāciju speciāliste

E-pasts: Marina.Kozlova@exigenservices.com

Tālr.: 6707744, mob. tālr.: 28331018

 

www.exigenservices.lv