Iespēja RTU TMF studentiem - SIA „Uldis Biķernieks” prakses stipendija

SIA „Uldis Biķernieks” prakses stipendijai var pieteikties RTU TMF 3. un 4. kursa studenti ar labām sekmēm (vidējā atzīme nav zemāka par 7).

Kopā 4 studenti, kuri tiks atzīti par konkursa uzvarētājiem, iegūs iespēju no 2014. gada februāra līdz jūnijam (5 mēnešus) pilnveidot savas studiju laikā iegūtās teorētiskās zināšanas uzņēmumā SIA „Uldis Biķernieks” konstruktora (projektu vadītāja) prakses vietā un saņemt ikmēneša stipendiju 150 EUR vērtībā.

SIA „Uldis Biķernieks” nodarbojas ar jaunu vakuuma termoformēšanas iepakošanas iekārtu „SCANDIVAC” ražošanu un tirdzniecību. Vairāk informācijas par uzņēmumu SIA „Uldis Biķernieks” mājas lapā.

Praktikanta pienākumi:

• Pasūtījumu apstrāde;
  • Projektēšanas darbi (detaļu un iekārtu mezglu konstruēšana);
  • Ražošanas tehnoloģijas sastādīšana;
  • Ražošanas procesu monitorēšana, laika plānošana;
  • Projekta izmaksu / darba apjoma analīze.

Prakse (20 stundas nedēļā) norisināsies uzņēmuma telpās ”Jaunjaneikas”, Ceraukstes pagastā, Bauskā.

Pieteikties stipendijai līdz 2014. gada 31. janvārim var šeit.