Ideju konkurss studentu komandām Tieto 24

Latvijā, atklājot starptautisko inovāciju platformu DEMOLA Latvia, 21.- 22.februārī notiks 24 stundu komandu sacensības studentiem Tieto 24.

Sacensībās aicināti pieteikties informācijas tehnoloģiju, sociālo zinātņu, ekonomikas un vadības zinātņu, kā arī mākslas studenti.

Konkursa uzdevums: 24 h laikā studentu komandai jārada jauna ideja - risinājums, kas atvieglos un uzlabos apkārtējās sabiedrības dzīvi.

Novērtējot iesniegtos darbus, žūrija piešķirs papildus punktus, ja ideja ietvers arī informācijas tehnoloģiju risinājumu.

Konkursa balvu fonds:

• 1.vieta - 700 EUR
  • 2.vieta - 300 EUR
  • 3.vieta - 150 EUR

Konkursam var reģistrēties trīs līdz piecu studentu komanda, vai individuāli. Pa vienam pieteikušies studenti tiks dalīti komandās konkursa norises dienā. Pieteikties var līdz 16.februāra plkst. 24:00, aizpildot pieteikuma formu interneta vietnē www.tieto24.lv

Konkursa norise: 21.- 22. februāris, Rīgas Tehniskā universitāte, Kaļķu ielā 1, Rīga.

Sacensības tiks organizētas trīs daļās. Pirms darba grupās dalībniekiem būs iespēja piedalīties informācijas tehnoloģiju, komunikācijas un dizaina ekspertu meistarklasēs. Pēc tam, konsultējoties ar konkursa mentoriem, studentiem būs jārada idejas, kas jāprezentē žūrijai nākamajā dienā – 22.februārī. Sacensības Tieto 24 noslēgsies ar apbalvošanas ceremoniju.

Pasākumu organizē informācijas tehnoloģiju uzņēmums Tieto Latvia sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Universitāti un Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteri.

Vairāk informācijas meklē konkursa mājaslapā www.tieto24.lv