FONTES piedāvā prakses stipendiju IEVF studentiem

SIA „Fontes Vadības konsultācijas” piedāvā lielisku iespēju izcilākajiem Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes studentiem pieteikties praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai līdz 22. martam, tādējādi gūstot iespēju iziet 7 mēnešu praksi vadošā konsultāciju kompānijā.

Praktisko iemaņu veicināšanas stipendijas uzdevums paredz studentiem iemaņu papildināšanu dažādās ar vispārējo un personāla vadību saistītās jomās, sniedzot atbalstu konsultantiem nozīmīgu pētījumu veikšanas procesā, kontaktējoties ar uzņēmumam klientiem un piedaloties darba grupas informācijas apritē.

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 stipendija 120 LVL vērtībā aprīlī, maijā, jūnijā, septembrī un oktobrī (5 mēnešus), 240 LVL vērtībā jūlijā un augustā (2 mēnešus).

Vairāk informācijas par konkursa kārtību meklē šeit.