E-vides "idejufonds.rtu.lv" atklāšanas pasākums

23. septembrī Swedbank mājīgajās telpās notika jaunās elektroniskās vides platformas idejufonds.rtu.lv prezentācija. Pasākums tika plaši apmeklēts, un platforma raisīja interesi gan jauniešu, gan potenciālo atbalstītāju vidū.

 

Ideju Fonds ir RTU Attīstības fonda radīts, Latvijā vēl nebijis e-vides risinājums, kas kalpo kā instruments tiešās sadarbības kanāla veidošanai starp jauniešiem (ideju autoriem), fondu (ideju  ģenerētājiem realizējamos projektos) un atbalstītājiem (ideju atbalstītājiem).

 

Pasākumu atklāja RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps, iepazīstinot visus klātesošos ar jaunizveidoto e-vides platformu Ideju Fonds. Pēc svinīgās uzrunas RTU Attīstības fonda projektu vadītājs Inguss Blaudums nodemonstrēja projekta iesniegšanas un atbalstīšanas procesu portālā idejufonds.rtu.lv. Jaunizveidotās vides iespējas un savu vērtējumu sniedza RTU Studentu parlamenta prezidents Juris Iljins, BEST-Riga pārstāvis Jānis Jakobs, Swedbank jauniešu segmenta vadītāja Ieva Langenfelde un RTU rektora vietnieks Modris Ozoliņš.

 

Bildes no Ideju Fonda prezentācijas.

 

E-vides platforma ir izveidota RTU Attīstības fonda “RTU Attīstības fonds – moderns un inovatīvu e-pakalpojumu sniedzējs” projekta ietvaros un 92,07% no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.