Aicinām balsot par labākajām studentu iesniegtajām idejām sociālo projektu konkursā “Open Mind”

No šodienas, 8.maija, labākie studentu iesniegtie projekti Swedbank un RTU Attīstības fonda rīkotajā sociālo projektu konkursā “Open Mind” nodoti sabiedrības vērtējumam. Iedzīvotāji līdz 21.maijam ieskaitot interneta vietnē www.swedbank.lv/openmind aicināti balsot par, viņuprāt, vērtīgākajām idejām, kas ieviestu pozitīvas pārmaiņas valsts, reģiona vai savas augstskolas vidē. Labākajām idejām tiks piešķirts finansējums to īstenošanai. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti jūnija sākumā.

Žūrija par labākajām šogad atzina un publiskai vērtēšanai izvirzīja sekojošas studentu idejas:

Par OPEN MIND

OPEN MIND ir sociālo ideju konkurss studentiem, kura mērķis ir veicināt jauniešu iniciatīvu sociālās vides uzlabošanā un tādējādi sekmēt Latvijas iedzīvotāju pozitīvo attieksmi pret sociālo atbildību. OPEN MIND dod iespēju jebkuram Latvijas studentam īstenot savu sociālo projektu un iegūt nepieciešamo finansējumu projekta ieviešanai. Kopumā OPEN MIND konkursā trīs gadu laikā 244 studenti no 26 Latvijas augstskolām iesnieguši 137 idejas.

Vairāk informācijas par projektu OPEN MIND interneta vietnē www.swedbank.lv/openmind.

Informāciju sagatavoja
Vineta Savicka