„KPMG Baltics” SIA praktisko iemaņu veicināšanas stipendijas - Administratīvajā departamentā, Darījumu konsultāciju departamentā

Kam: jebkuras Latvijā akreditētas augstākās izglītības iestādes studentiem, sākot no 2. kursa, kuri studē uzņēmējdarbību, grāmatvedību, ekonomiku vai finanses
Skaits: 2 prakses vietas
Apjoms: 300 EUR/mēn. (40h/ned.)
Laika posms: 4 mēneši
Pieteikšanās termiņš: līdz 2018. gada 25. februārim (ieskaitot)

„KPMG Baltics” SIA sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību „KPMG Baltics” SIA praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 300 EUR vērtībā kā stimuls praktisko iemaņu papildināšanai stipendijas finansētāja šādā sadalījumā:

• 1 praktisko iemaņu veicināšanas stipendija Administratīvajā departamentā laika periodam no 2018. gada marta līdz 2018. gada jūnijam (kopā 4 mēneši), 40 stundas nedēļā.
  • 1 praktisko iemaņu veicināšanas stipendija Darījumu konsultāciju departamentā laika periodam no 2018. gada marta līdz 2018. gada jūnijam (kopā 4 mēneši), 40 stundas nedēļā.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2018. gada 25. februārim (ieskaitot).