„KPMG Baltics” SIA praktisko iemaņu veicināšanas stipendijas

Kam: jebkuras Latvijā akreditētas augstākās izglītības iestādes studenti, sākot no 2. kursa, kuri studē uzņēmējdarbību, grāmatvedību, ekonomiku vai finanses
Skaits: 3 prakses vieta
Apjoms: 300 EUR/mēn. (40h/ned.)
Laika posms: 3 mēneši
Pieteikšanās termiņš: līdz 2018. gada 23. janvārim (ieskaitot)

„KPMG Baltics” SIA sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību „KPMG Baltics” SIA praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas 300 EUR vērtībā kā stimuls praktisko iemaņu papildināšanai šādā sadalījumā:

• 2 ikmēneša stipendijas praktisko iemaņu iegūšanai Administratīvajā departamentā laika posmā no 2018. gada februāra līdz 2018. gada aprīlim (kopā 3 mēneši), 40 stundas nedēļā;
  • 1 ikmēneša stipendija praktisko iemaņu iegūšanai Vadības konsultāciju departamentā laika posmā no 2018. gada februāra līdz 2018. gada aprīlim (kopā 3 mēneši), 40 stundas nedēļā.

Stipendiju konkursa izvērtēšanas komisija var pārskatīt izmaksājamās ikmēneša stipendijas apmēru, balstoties uz praktikanta praksē pavadīto laiku un sniegumu.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2018. gada 23. janvārim (ieskaitot).