„KPMG Baltics” SIA praktisko iemaņu veicināšanas stipendijas

Kam: jebkuras Latvijā akreditētas augstākās izglītības iestādes studenti, sākot no 2. kursa, kuri studē uzņēmējdarbību, grāmatvedību, ekonomiku vai finanses
Skaits: 4 prakses vietas
Apjoms: 300 EUR/mēn. (40h/ned.)
Laika posms: 4 mēneši
Pieteikšanās termiņš: līdz 2017. gada 17. decembrim (ieskaitot)

„KPMG Baltics” SIA sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību „KPMG Baltics” SIA praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 4 ikmēneša stipendijas 300 EUR vērtībā kā stimuls praktisko iemaņu iegūšanai stipendijas finansētāja uzņēmumā Audita departamentā laika periodam no 2018. gada janvāra līdz 2018. gada aprīlim (kopā 4 mēneši), 40 stundas nedēļā.

Stipendiju konkursa izvērtēšanas komisija var pārskatīt izmaksājamās ikmēneša stipendijas apmēru, balstoties uz praktikanta praksē pavadīto laiku un sniegumu.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2017. gada 17. decembrim (ieskaitot).