AS „BMGS” 2 praktisko iemaņu veicināšanas stipendijas - Ražošanas vadītāja palīgs

Kam: Latvijas augstākās izglītības iestāžu būvniecības jomas studenti, sākot no 2. kursa
Skaits: 2 prakses vietas
Apjoms: 350 EUR/mēn. (40h/ned.)
Laika posms: 12 mēneši
Pieteikšanās termiņš: līdz 2017. gada 1. oktobrim (ieskaitot)

AS „BMGS” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību AS „BMGS” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas EUR 350 vērtībā kā stimuls praktisko iemaņu papildināšanai Ražošanas vadītāja palīga amatā no 2017. gada oktobra sākuma līdz 2018. gada oktobra sākumam (kopā 12 mēnešiem), 40 stundas nedēļā.

Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 40 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2017. gada 1. oktobrim (ieskaitot).