«Ideju fonds» – E-vides platforma projektu atbalstam

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonds pirmdien, 23. septembrī, Balasta dambī 1a, plkst. 12:00 prezentēs jaunu interneta vides platformu, kas dod iespēju piesaistīt finansējumu projektu realizācijai e-vidē.

Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds ir izveidojis jaunu, ērti lietojamu e-vides platformu finansējuma piesaistei projektiem. Projektu autoriem tiks dota iespēja ievietot savus projektus elektroniskā datubāzē, kas potenciālajiem atbalstītājiem dos iespēju aplūkot iesniegtos projektus un izvēlēties no tiem labākos, kam sniegt finansiālu atbalstu. Pirmdien, 23. septembrī, Raņķa dambī 1a, plkst. 12:00 norisināsies jaunās platformas prezentācija.

Prezentācijā tiks demonstrēta jaunā e-vides platforma, kurā ir iespējams iesniegt savus projektus dažādās kategorijās. Tāpat prezentācijā piedalīsies projektu autori un potenciālie atbalstītāji, lai komentētu jaunās platformas izmantošanas iespējas.

“Mēs, skatoties uz pašreiz esošo piedāvājumu potenciālajiem atbalstītājiem, esam secinājuši, ka lielākā daļa no atbalstītājiem tiek uzrunāti izmantojot jau esošus kontaktus, un iepazīstināšana ar piedāvātajiem projektiem aizņem daudz laika. Tāpēc esam izveidojuši šo E-vides platformu, kas palīdzēs projektu veidotājiem vienkāršā un pārskatāmā veidā prezentēt savus projektus, savukārt atbalstītājiem dos iespēju apskatīt vairākas alternatīvas pirms tiks veikta izvēle par labu īstajam projektam, kuram sniegt savu finansiālo atbalstu,” jaunās E-vides platformas nozīmību komentē RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps.

E-vides platforma ir izveidota RTU Attīstības fonda “RTU Attīstības fonds – moderns un inovatīvu e-pakalpojumu sniedzējs” projekta ietvaros un 92,07% no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Projekta norises laiks: 12 mēneši, no 2012. gada 1. oktobra līdz 2013. gada 30. septembrim.